Asociația Argos

Așa se uită el când s-a îndrăgostit

Cu toții am avut măcar o relație complicată. Relația cu animăluțul tău de companie va fi, totuși, cea mai sinceră.

No products in the cart.

Adoptă!

Fii tu familia iubitoare!

Ajută-ne să găsim o familie iubitoare pentru animalele fără adăpost, adoptând! Asociația Argos iși dedică timpul pentru identificarea și găsirea celor mai bune oportunități pentru animalele care nu au avut șansa unui camin, iar noi te ajutăm să îți găsești animăluțul potrivit pentru tine și personalitatea ta.

Completează formularul de adoptie, iar noi te vom contacta

Adoptă de la distanță!

Te poți implica și poți fi donator la distanță pentru unul dintre animăluțele fără adăpost. Completează formularul Argos si îi poți asigura unui patruped mesele zilnice și doza de fericire.

În plus, dacâ ești donator la distanță, poți vizita și face cunoștință cu animăluțul de care ai avut grijă în tot acest timp.